Trys pelėdos

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Trys pelėdos » SCENARIJUS TRISPALVEI » Ruošiantis Lietuvos valstybės atkūrimo (2018, vasario 16 d) metinėms


Ruošiantis Lietuvos valstybės atkūrimo (2018, vasario 16 d) metinėms

Сообщений 241 страница 250 из 250

241

Pražydo lelija

Atėjusi išbūti savyje
nežibinu akių –.
aš su jumis kalbu,
su kiekvienu po viena,.
net nesvarbu, kaip pavadinsite mane:
galbūt Geloviniu
galbūt Gelovine
mano lemtyj šviesos nereikia,
kaip ir  minios, atlėpusios ausis.
Išgirsti, kas esu.

Štai  piešinėlis mano –
barzdota, panaši į senį,
nors iš  tiesų – dzūkuojanti bobelė
šlapia, lig padų ežeru aptekus,
bet dumblina
bet šulinių nepriimta,
o iš bažnyčių skambina
upeliai šneka,
ak, murzina,
ak, nusiprausti tingi senė.

Meluota apmeluota daug,
o gal ir –  ne,
nes nežinau,
kada atėjo laikas į mane.

Oi ačiū, ačiū, vėl regiu,
tarp debesų,
tarp debesėlių properšoj dangaus
pražydo lelija...

0

242

Šnekorius
Šnekorius 
Pažiūrėjau. Neturiu supratimo kas tai toks ar tokia ra ziuzi.
2015-11-28 11:00

Šnekorius
Šnekorius 
Vienas aš čia tkrai.
2015-11-27 23:25

Vynas _
Vynas _ 
buvau surimtėjusi ir visai metusi rašyti. Bet pajutau,  - kažko trūksta. Gal smagios kompanijos, kurią kartais čia surandu!..
2015-11-27 19:40

Liudvkas
Liudvkas 
Dėkoju Jums Pranai, kad Jūsų akys užkliuo pasiganyti po Lidviko pievas. Šis guli ant lietuviškos žemelės,-  žiūri, snausdamas, į debesis ir Sapnus regi. Nėra lengviauau, regėtus sapnus, įkelti į Rašyk.lt. puslapius.Gal tai ir ne ypatingos išvalgos sapnuose, bet jos padeda gyventi mūsų brandoje, ir bandau tikįti, kad papasakotos istorijos padeda kai kuriems mūsų Rašikų benražygiams kuryboje jieškoimose ir atradimuose. Mane tai džiugino,-nesvarbu, kad dažniau gaunu iš kolo, arba visiškai nutylima...Manęs tai nejaudina, nors pripažįstų kad malou jei bent vienas atsilanko ir kažką palieka...sveikinu Jus, Gerb. Pranai, su brandžiu gimtadieniu, ir...Būkit drūtas... –Jie,-Jie...Terida, Jsų karieta, dar ilgus metus...
2015-11-27 10:31

agricola
agricola 
Sveikas Pranai, metų pabaiga darbe užsiknisu iki ausų, kad parėjęs tik teliką be pažiūriu ar paskaitinėju kažinką, be to pasigavau podagrą, matyt iš a.a. mamos paveldėtą..., bet po biški krutu, dalyvavau konferencijoje pristačiau ten savo naują knygą apie biblioteką, žodžiu po biški darbuojuosi, o ką pats???
2015-11-25 15:38

Emvilkee
Emvilkee 
Praneli,paskaičiau susirašinėjimą su Webu.Siaubas. Tyčiojasi iš to žmogaus, gujo, ėdė ir tt...ir nori,kad nuomonė būtų gera? O rašyk pasikeitė? Tapo tolerantiškas, kultūringesnis?Ar tamsta čia laukiamas tam,kad kažkoks piemuo žemintų? Tas pats piemenukas nurodo Anušką blokuoti? Ką toji kūrėja padarė apart to, kad labai specifiškai, savitai ir sodriai rašo?Tas pats ir facebooke bando Simoną persekioti, bando tyčiotis. O Vainių dėl ko buvo apipuolę? O mane pastoviai? Juk tu viską supranti -mažas poetėlis bando didelį nustumti, sena,kaip žemė, tiesa. Aš irgi turbūt savo žodžio čia neduosiu. Pabodo durnių solvedžio. Turiu puslapiuką -kas nori, kam reikia-paskaito.
2015-11-24 20:41

Tams_a
Tams_a 
Kadaginė visus čiūdus paverčia realybe :)
2015-11-24 17:47

Tams_a
Tams_a 
Girdėjau mėgsti kadaginę, man ji irgi patinka.
2015-11-24 16:40

webmaster
webmaster 
Sveiki. Argi Kadaginis pakeitė nuomonę apie mus? Jeigu ne, tai nėra jam čia ką veikti ir nėra ko Jums tarpininkauti, bet Jūs čia visuomet laukiamas.
2015-11-24 12:00

MacteAnimo
MacteAnimo 
Linkėjimai Kandžiukui.
2015-11-24 09:29

MacteAnimo
MacteAnimo 
Labas rytas. Vyšnios praaugo namo stogą, uogų nuskinti neįmanoma, tuo labiau sunku tokius aukštus medžius apsaugoti nuo špokų. Tai nupjovė senąsias vyšnias, kelmus su traktoriumi išrovė. Sodins jaunas žagarės vyšnaites. Vasara špokų milijonas užpuola uogas. Vienas milijonas, o gal du. Mama apsirgo tuo laiku, neprižiūrėjo sodo, tai vyšnių neliko. Tik kauliukas pieva nusėta. Matot, kas dedasi.
2015-11-24 09:29

himus kaayo ka
himus kaayo ka 
hipokrItu, ne kratu, kvaišiuk
2015-11-23 22:22

himus kaayo ka
himus kaayo ka 
tavo mentalitetas nepriimtinas man. šalin, hipokrite.
2015-11-23 21:51

himus kaayo ka
himus kaayo ka 
aha
2015-11-23 21:15

himus kaayo ka 
ane
2015-11-23 16:40

Emvilkee 
Dėkui už žodį -jis man labai svarbus/ Gerbiu tamstą.
2015-11-23 15:17

Tom Kom Potas 
dėkoju už komentarą
2015-11-22 19:49

Šnekorius 
Labas. Tikrai nepykau ir nepykstu. Ačiū už linkėjimus Marytei. Džiaugiuosi, kad esate drūti. Ir mudu su dzūkela laikomės.
2015-11-08 15:57

Šnekorius 
Sveikas. Pasisveikinom praeitą kart ir daugiau nieko. O klausiau juk kaip pats laikaisi, Kaip Marytė, kaip Kandžius? Negi taip ir neatsakysi.
2015-11-07 09:27

Onytė 
Labas vakaras :) Mano biesui rudeninė depresija tai jis nešioja mane visur, bet vis kažko rašyką aplenkia ir aplenkia...
2015-11-04 20:01

A Puokas 
Ačiū, storojuos. Ir Tu nepražūk tam mieste, pavasaris ateina greičiau, nei mes tikimės.
2015-11-04 19:09

Varinė Lapė 
Pranai, visada parašot. Smagu. Jaučiuosi nepamiršta.
Linkėjimai!
2015-11-04 18:58

Tams_a 
Pranai, jūsų frazę perfrazavau, niekam konkrečiai netaikydamas.
2015-11-03 22:32

klimbingupthewalls 
nelabai supratau klausimo. Jūsų publikuota kūryba neišnyks, net jeigu ir visai nebeužsuktumėt, nebent svetainei kas negrįžtamai nutiktų ir visi dingtume iš viso.
ar Jūs ne apie tai?
2015-11-02 22:20

Mintautė 
Dėkoju už aukštą įvertinimą.
2015-11-02 20:22

himus kaayo ka 
pikc prans
2015-11-02 18:25

bebalsė 
Nelabai supratau mintį, mielas Pranai, bet vistiek ačiū
2015-11-02 18:19

himus kaayo ka 
mano mokytojai - mirę.
chill pranai, seneka būtų išlikęs ramus
stojiškas. suprantu, tavo amžiuj stojišku neįmanoma išlikt, ar tapt, bet supranti tu mane, seni.
brol.
2015-11-02 17:51

himus kaayo ka 
nori ir tau gausiu
2015-11-02 17:47

himus kaayo ka 
žalioj žolėj? niekad nebuvau ir nebūsiu - vimdo.
2015-11-02 17:34

himus kaayo ka 
juk gali vertinti mane kaip nori :)
supranti tai, kad vertinimas atspindi ne vien tik tekstą, bet tekstą ir vertintoją, jo požiūrį
2015-11-02 16:59

Tams_a 
Pranai :) ir tau drūtybės
2015-11-01 19:20

Tams_a 
:) keičiasi mūsų veidai, lygiai kaip ir dienų orų prognozės, turiu tokių bruožų, kurie yra universalūs, standartiniai, dažnai mane painioja tai su ALAIN DELON, tai Joe Dassin ar dar kuria kita p...žvaigžde :)
2015-11-01 19:13

Tams_a 
Pranai? jūs mane gąsdinate, vėl kažin ką ne taip esu padaręs, gal galite konkrečiau, jei ką tai ir į ausį pašnibždėkite.
Būsiu dėkingas :)
2015-11-01 18:57

KrisoHarė 
gerai,a Pranai, kad Kęstutis neduoda maksimumo, vadinasi lieka siekiamybė, nors vertinimi reiškia jau ne tiek, kaip būdavo anksčiau. Man tai patinka. Kaip supratau, plaukiojote po arkties vandenis, o ledlaužis vadinosi "Leninas"? O, tai bent! Yra kas nors sukurta apie tai? O gal nesinori prisimint? Jei eileraštis kitam per sunkus, gali būti mano raiškos bėdos... Rimtai. admirolas - vienas gražiausių drugelių, žiemojantis. mano namuose jų šįmet daug, vos gyvi visi. Jie yra pabėgėliai, nes jų pievas okupavo šalna:) Dėkui, kad skaitot
2015-10-31 19:55

Tams_a 
Zmogus vis eina savo seniai ismintais takais, o jam nepazistamais nelabai drista klaidzioti.
2015-10-28 17:20

Tams_a 
Sakai turgus, nesilankau tokse vietose. Dekui.
2015-10-28 17:14

Tams_a 
Pranai, siandien su ta savo mama kazkaip nusivaziavai? Tau taip neatrodo?
2015-10-28 17:03

tictac_it 
Ai, ką tie laikrodžiai rodo - nelabai rūpi (laikas juk reliatyvus) , tad nusprendžiau palengva jaunėti - iki krizės :)
2015-10-28 16:16

tictac_it 
Nėr už ką Pranai, skaitau skaitau ir perskaitau palengvėle :). O kad liežuvį palaikau už dantų - gal kartais ir į naudą autoriams, sveikatos daugiau lieka ( ir autoriams ir man :))
2015-10-28 16:13

0

243

Tom Kom Potas 
nesusilaikiau. tai ir mestelėjau į šiukšlių dėžę. dėkui kad užsukate.
2015-12-06 20:31

Tams_a 
Dėkui.
2015-12-06 14:00

Juozas Staputis 
Balčiausiųjų snaigių ant Jūsų delno!
2015-12-06 13:04

KrisoHarė 
renkamės, ko mums reikia. Kartais nereikia, o nuotaika galvą vedžioja. Bet žž yra Pakeleivis, neišvargintas konvejerio. Kas yra ramybė šalia kūrybos? Ar kūryba nėra nesibaigiantis klausimas, neturintis atsakymo? Kai ateis ramybė, tikrai neberašysiu nieko...:) Taip galvoju šiuo metu
2015-12-05 22:54

tictac_it 
Ai, pasižvalgiau žž , vajetau koks tenais marazmas, visi draugiški, ašarėles vienas kitam sausina tik. Užpečkis, sakyčiau, visai. Tarakonai miegantys. Bet gal ten ir gerai, šilta, jokių vėjų. Patogu.
2015-12-05 00:18

tictac_it 
Tai kad ir lindžiu savyje, kaip vėžlys :) na o paskaitau ką nors - tai atrodo kad beldžiasi - ar tai lietumi tik, ar tai akmenimis. Aišku kad ne į mane beldžiasi, į pasaulį juk. O kai (gal) esu to pasaulio dalis, tai per sapnus sukirba noras sureaguoti kažkaip - nusikeikti ar nusišypsoti ... kaip papuola :). Bet smagiausia vis tiek galvoti - manęs nėra. Tralia lia lia , kaip sakytų Galaktas kitskis. :)
2015-12-04 23:53

KrisoHarė 
Pranai, ar jums kada būna, kad nėra su kuo padūkt ir pasijuokt sarkastiškai pro ašaras iš visko, ko nebegali pakęsti (tokios juodumo minutėlės): savo ribotumo ir pasaulio nesąmonių? Visi didieji absurdai, kuriuos kūrė žmonės, kūrė rimtu veidu ir labai susikaupę... ISIS "poezija" Ačiū už nuoširdžią nuomonę:)
2015-12-04 20:36

Šnekorius 
Skaičiau tą žinutę. TOkio įžūlumo niekuomet neįsivaizdavau. Ir kas juos auklėjo?
2015-12-03 10:21

Poliarinė Žuvėdra 
Širdingai dėkinga. Už palaikymą, komentarus, na ir dar už svetimos skriaudos atitaisymą :)
2015-12-02 23:31

Šnekorius 
Geras patarimas. TU juk žinai, kad aš karštakošis :) Užsikabinu kartais. Bandysiu nurimti.
2015-12-02 15:05

Šnekorius 
Pakolkas ne kariuomenėje.VYresnysis turi du vaikus, tad nereikia, jauniausiam operuoti inkstai, tad neėmė nors norėjo savanoriu. Tas apie kurį kalbi dirba VSD, o ten kitokios užduotys. Beje, jo žmona dirbanti Santariškėse šiemet taip pat baigia dar ir Karo akademiją.
2015-12-02 14:04

Šnekorius 
Sveikas. Matai kas darosi po tuo įrašu. Pranai aš tikrai jaučiuosi įžeistas, nes ten buvo susirinkę visiškai ne tokie žmonės. Beje ką tik apie tai parašiau. Paskaityk. Beje, šventėm buvusio Lietuvos radijo ir televizijos centro generalinio direktoriaus Beno JUškaičio gimtadienį.
2015-12-02 14:00

himus kaayo ka 
karlonų klano invazija į rašyką: skyrius vienas

nu ko tu toks piktas, žėk, jau puoli. aš su tavim draugiškai, iš tavo pusės agresija. kuriam iš mūsų 18? o kuriam septymkažkiek?

visad apeliuoji į amžių (kuris, jei nuoširdžiai, neturėtų turėti stereotipų), o archetipiškiausioms savokoms pasiduodi kaip lapelis. not cool.

sėkmės darsyk.
2015-12-01 23:46

himus kaayo ka 
grąsini?
2015-12-01 23:38

himus kaayo ka 
ir, nu, nesijaučiu aukštesniu.
ūgis vidutinis mano, va, karolis virš metro devym
asmenybė tokia mano, Pranai.
2015-12-01 23:28

himus kaayo ka 
njum, žinai, turiu realybę ir už rašyko ribų. visko neskaičiau, daug prirašei, bet vnž, linkiu ir tau to paties.
o šiaip pranai, nu, nusikalbėjai, bet nedetalizuosiu. jei per tiek metų ne<...>, tai ir per likusius porą nebe.

sėkmės, linksmiausių švenčiausių kalėdų.
2015-12-01 23:25

himus kaayo ka 
Mielasis, gyvenkime draugiškai.
2015-12-01 22:45

Poliarinė Žuvėdra 
Na ačiū:) Iš tiesų, maniau kad tai Jūs.
Pirmasis komentaras buvo kažkoks pyktelėjęs, buvau pasiųsta...pas wridę, o tai vargu ar galėtų reikšt kažką gero. Nors iki galo nesupratau.
2015-12-01 15:47

Šnekorius 
Verdu barščius, tad nelabaiir plepu. PO to reiks vykti į vaistinę.
2015-12-01 13:24

Nykuma 
Labas rytas, gerbiamas Pranai.
2015-12-01 10:17

Šnekorius 
Ne, Tave mokiau, Pranai, bet žmogų neskiriantį meną nuo politikos ir nenuotuokiatį kas yra romansas. Man gėda ir galvoju, kad reikia bėgti iš šito kiaulininko.
2015-11-30 20:27

Šnekorius 
Na ir kaip Pranai. Ką pasakė daktarai. Beje turiu į tavę prašymą. Paskaityk mano šiandieninį užrašą dienoraštyje ir pirmąjį komentarą po juo. Žinai, man tarpais gėda, kad turiu kvėpuoti lietuvišku oru, kartu su tuščiagalviais.
2015-11-30 19:46

Tams_a 
Sveiki, noriu sakyti " bendrapartieti", nesupykite už tokį kreipinį, dėkui Jums už paskatinimą, tik bijau neigiamų reakcijų iš aplinkinių, ar vėl kažikam nepasirodys, kad mane vertinate pernelyg aukštais balais, kad mano kūrinėliai nėra to verti.
Kažkada seniau esu rašęs vieną kūrinėlį, kuriame nupasakojo artimo giminaičio prisiminimus, jam grįžus iš kalėjimo, kai jis netikėtai pravirko, neatlaikęs švelnaus elgesio, guodžiant ligoninės seselei: - nenumirai milinkij, neumerai.
Kartais lengviau būna atlaikyti smurtą nei švelnumą.
Kol galime, būkime :)
Dėkui.
2015-11-30 18:12

KrisoHarė 
Sveiki, seniai bebuvau čia, taigi permečiau akimis Dienoraščio skiltį, radau nemalonių dalykų, kas čia dažnokai pasitaiko. Tik noriu pasakyti, o gal palaikyti tiesiog.... Negi Jūs nežinote, kad pratrūkusios kanalizacijos vamzdžio niekas netaiso plikomis rankomis. Kad neapsitaškytų tuo turiniu savęs. Šiuo atveju, sielos... Praeikite pro šalį. Tai nėra vertas Jūsų užsiėmimas. Iš pagarbos amžiui ir kūrybai, sakau
2015-11-30 17:30

Šnekorius 
Ačiū, kad priminei. BŪsiu geresnis ir ramesnis. O štai užvakar balavojau. Šventėm gimtadienį Kaune, tikrai intiligentiškoje kompaniloje. Viena moteris ten padainavo rusišką romansą. Viešpatie, kaip gražu. VOs neverkiau nors tikrai nebuvau girtas. Dar ir dabar ausyse skmba. Vien dėl to vertėjo važiuoti ir sėdėti restorane ištisas 9 valandas. Na, o kokios Tavo nuotaikos. Mataaaaaaaaaaaaaaaaau(skaičiau ) kad kažkas stengesi tas nuotaikas gadinti, Pranaai, neimk TU viso to į galvą. Daryktaip kaip liepia širdis. LInkėjimai Marytei.
2015-11-30 11:15

tictac_it 
:) Tie kvapai ... tai jau pats žinai - visaip čia užkvepia - ir stintomis ir pelėsiais ir ramunėlėmis. Bet man patiko ta kvapinė asosiacija - dabar pasislėpęs oloje po savais stalaktitais turėsiu progos pagalvoti - ko daugiau rašykuose, kvapų ar spalvų :) Ar laikas pirkt dujokaukę ? Ar įsigyt spalvotus akinius ?
2015-11-30 10:45

tictac_it 
:) Trupučiuką eisiu į pogrindį, nors dar neapsisprendžiau koks būsiu partizanas - baltas ar raudonas. Linkstu prie raudono su juodu perpus (anarchizmas) :)
2015-11-30 10:21

N2 
Tavo proginiai vertinimai išduoda piktą natūrą, kurią slepi.
2015-11-29 23:28

N2 
Nemanau, kad puolimai komentuoti mano vis dėlto šiokios tokios poezijos, kurią tu tokia nelaikai, tau prideda pliusų.
2015-11-29 23:17

himus kaayo ka 
Tu taip pat :)
su adventu!
2015-11-29 23:15

himus kaayo ka 
nu, ne visai objektyviai
bet šaunuolis.
įgavai pagarbos mano akyse
nemanau, kad tau tai ką reiškia, bet
šypt
2015-11-29 23:09

bebalsė 
Skirtumai ir nesutarimai tarp kartų buvo visais laikais, bet dabar gerokai pakitusios vertybės... Pakitusios blogąja prasme - krenta žemyn, o tai liūdina mus visus.
Jūsų, Pranai branda, išmintis ir patirtis turėtų padėti atsiriboti nuo visų šių intrigų ir viešo spjaudymosi, nes stipresnis ne tas, kuris garsiai šaukia, o tas, kuris paklydusiam paduoda ranką...
Šiandien pirmoji Advento diena. Palinkėsiu ramybės, susikaupimo ir atleidimo vieni kitiems
2015-11-29 19:09

N2 
Ką gi, Pranai, sveikinu ir su geru eiliu, ir su klimb pastangomis klastoti vertinimus bei komentarus. Jaučiu, nesupranti ironijos, kai rašiau apie J.M. Visiems atsitinka. sorry. excuse-moi. gyvenam toliau.
2015-11-29 17:00

klimbingupthewalls 
laba diena. kaip ir prašėte, pašalinau du Jūsų vertinimus ir du Jūsų komentarus.
jaukumo, ramybės, šviesos ir sveikatos Jums.
nesipykite su niekuo :)
2015-11-29 14:25

Emvilkee 
Kantrybės iš jūsų tereikia mokytis, bet kaip bjauru visa tai. Juk mūsų aplinkoje tokių nėra? O mūsų atžalų atžalos nejaugi bus tokie? Baisu baisu
2015-11-29 09:23

Emvilkee 
Pranai / noriu pacituoti viešą admino žinutę (manau, tai legalu) ir viskas bus aišku,-aš tingiu gilintis kas ten kas: kas su kuo kalba: kur tie patys, kur ne ir tt ,todėl nieko nesakau, šypt-:

vakvakas  wridui
Senolių patarlė: viena skylutė - visą prezervatyvą sugadina.

Nukirsim Prano vertinimus. Reiks ir Staputį. :(
2015-11-28 23:11

N2 
Tiesiog primena Justiną, nei gera nei bloga prasme.
2015-11-28 21:55

N2 
"Niekuomet nerašiau aš jam nei 1 nei 2. " - ar esi įsitikinęs, kad nemeluoji ?
2015-11-28 19:47

tekšt vanduo atsuka dugną 
Vis pykstates, Pranuti? Nekreipkit dėmesio, Jūsų eilės visad brandžios ir taurios. Prie tokios ir brendžio taurelę išlenkti negaila.
2015-11-28 13:20

himus kaayo ka 
martynai, nesiskusk, ir, kaip tamsta sakąs "netrizniok" po kitų tekstais. kuolas - nes tekstas dogmatizuotas. o po motiejaus tekstu pajuokavau.
2015-11-28 12:37

0

244

Pranas mane padvejetino

atimti vertinimo teisę žmogui, kuris balus kitiems tik "atmeta atgal"

va ką tik jį "papenketinau" iš klono. jis atskubėjo ir tą penketą uždėjo tam klonui. ir Pranutis visada taip. O bando reputaciją statytis seno, išmintingo dėdulės, kuriam balai nerūpi. Negėda?

Visi kartu

Pranai - Pelėda
Gėda! Gėda!

klimbingupthewalls 
gali keisti įrašą, Pranas paprašė ir du jo balai anuliuoti, komentarai susiję su tuo taip pat ištrinti.

Tavo elgesys su šitais viešinimais yra vaikiškas blogąja prasme
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas
2015-11-28 19:52 himus kaayo ka
himus kaayo ka 
Ar atskrido Karl(s)onas, ir per Prano kompiuterį mane padvejetino?
Juokauju, tai nesvarbu. Svarbu pats konceptas - kad gadini visą vertinimų sistemą, esi kenksmingas. Netiesiogiai propaguoji apsikeitimus balais. Juk ir su klonu tave patikrinau šįryt.
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas
2015-11-28 19:47 himus kaayo ka
himus kaayo ka 
Nesvarbu, lygus ar ne. Svarbu - kad vertini tendencingai, kad vertini taip, kaip tave. Kaip daineko minėjo - tave pagiria, tu irgi pagiri. beje, ar tikrai nevertinai prieš tai?
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas
2015-11-28 19:43 Pranas
Pranas 
Aš su Wrides padovanotais pampersais.  Todėl ir du vienetai nėra jo poezijos vertinimas. Tai tik buvo būdas parodyti, kad jis per visą  pilvą meluoja. Niekuomet nerašiau aš jam nei 1 nei 2. Ir jis buvo lygus tarp lygių, kaip, beje, ir vikvakas. Paprašysiu kažką iš administratorių, kad tie mano vertinimai  būtų išbraukti.
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas
2015-11-28 19:12 tictac_it
tictac_it 
Nu man čia visai viskas nepatinka :) Kad wride dažnai būna trizniumi - sutinku. Bet Pranas irgi - nepabuvęs trizniumi iš kur žinosi kas tai - tad irgi :) . Dar trizniumi dažnokai būna vakvakas , sutrizniuoja retkarčiais klimb... Dažnai trizniuoja Žilis - faktas. Pasitaiko ir visiems kitiems. Tokia trizniaus tictac nuomonė. :) Bet gal pasistenkite visi trizniuoti mažiau. Na kam to reikia, ei. :) Šiais metais pasižadu nebetrizniuoti. Linksmų švenčių!
Įvertinkite komentarą:Geras (1)Blogas
2015-11-28 19:10 pakavok bakenbardus kol caras nenupjovė smakro
pakavok bakenbardus kol caras nenupjovė smakro
kviečiu visus į avinėlio puotą
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas
2015-11-28 19:09 rašykas
rašykas 
Taip, ramybės jums.
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas
2015-11-28 19:06 himus kaayo ka
himus kaayo ka 
Žmogus, kurio istorijoje yra priekabiavimas prie savo mokinių vartoja žodį "šlykštu"? Na įdomu. :)
O kas čia šlykštaus? Kai dekonstruojamas meluojantis bei veidmeiniaujantis žmogus? Manau - priešingai, nei šlykštu.
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas
2015-11-28 18:59 debesų klavyrais
debesų klavyrais 
Neturiu žodžių...tiesiog  - šlykštu ,wride...sakau pagyvensi, pamatysi.
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas (2)
2015-11-28 18:58 pakavok bakenbardus kol caras nenupjovė smakro
pakavok bakenbardus kol caras nenupjovė smakro
katastrofų epocha
išmokim gyventi dūžtančiose formose
Įvertinkite komentarą:Geras (1)Blogas
2015-11-28 18:42 rašykas
rašykas 
Nepelno siekianti organizacija
skubiai neišeis
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas
2015-11-28 18:40 pakavok bakenbardus kol caras nenupjovė smakro
pakavok bakenbardus kol caras nenupjovė smakro
laukime milžino, kuris duos hint'ų.
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas
2015-11-28 18:28 frnczs
frnczs 
prašau, kuo skubiau ištirti, nes griūna visa vertybių sistema.
Įvertinkite komentarą:Geras (1)Blogas
2015-11-28 18:19 rašykas
rašykas 
Tai gal bent skirtingai pasisakė. Nesikark, ištirsim
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas
2015-11-28 18:08 KaIuS
KaIuS 
wride, o ar gali būti, kad talento nepaslėpsi, ir tavo klonas pelnytą penketą gavo?
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas
2015-11-28 17:51 frnczs
frnczs 
Pranas, kaip Pranas, normalu,
bet vOt, kad tictaco italico ir kompoto nuomonės nesutapo, čia jau skandalas. einu kartis.
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas
2015-11-28 17:28 himus kaayo ka
himus kaayo ka 
mhm
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas
2015-11-28 17:27 rašykas
rašykas 
Pamenu, Prano nepagirsi neateis. Čia kaip su Juozu
Įvertinkite komentarą:Geras (1)Blogas
2015-11-28 17:24 rašykas
rašykas 
Pritariu. Nebevairuok
Įvertinkite komentarą:GerasBlogas
2015-11-28 17:00 N2
N2 
Nieko naujo, nebent žmogus vaidina supoerobjektyvų, kuriam vertinimai neįdomūs, bet pats puldinėja pas jį įvertinusius "atsilyginti", tą esu daręs ir už kuolus suspenduotas, nieko nepadarysi. Prisipažinti negėda.
Įvertinkite komentarą:Geras (1)Blogas

0

245

Oi, ačiū, ačiū, vėl matau,
tarp debesų,
tarp debesėlių properšoj dangaus
pražydo lelija...

Broleliai  mano
Debesys  balti
Gražu, kad tauo  aukšta
Dangs  jus  kelia.
Kol  jus tokie, dar  vis  tikiu
Į psakš  pilis sugriš karaliai
Ir  skamtelės  merkinė aikso  varpeliu.

Dievu bijauia,
jie  ne karta jau apgavo žalti
Gesino  aukurus 
Ir a-uolynus barstė  pelebais,,,
Jjei  gerbate  kas  nos
Ir  už  mane  paklauskit
Kas  tu  temtie
Ir  kaip  tave pašaukti Į  atmintį
Į šita  laika
Su  anuo, būtu

Atsiremiu ,(kad  kuo plačiau
Galėčiau  šitaip  padaryti)
I kranta  viena , ir  į  kitą
Į visą  pakraštį,
apvaikščiota  mišku
Ir ošia  medžiaim užmiršta kalba
Ne  saule  šviečia  properšoje  debusu
Tai,  roleliu  lelija ---
Kaip  atsiminti  jų  vardus,
Išgirst  rgreitelį,
paklausian  i  meėrkine  lekio

oNet  vorieres,  atrodi,nepaųistu ---


Tikiu,  lanai  tikiui

- Ir atminti  savo tiku –
Atbus,

aukįtas pilis  vėl sugriš  karliai –
Sugrįš  į  pilis
Užkekti  karaliai
Bet susapnuosiu savo dalia...

Sukryžiu  vėl  į  būta  dalia
Ir  vė jauna  grai
Ir vel  karaliai į Merkine plys 
Kiek gaila,---

Kaži, kas atmena  mane
Kas  pasakyti  gali
Ar iš  toli  Ir  kaip  čia  atėjau?

žžžž

Jūs  klausiate  iš  kur  čia  atėjau
Tarytumei  į  kelnes  imesta...
Ir  suveržta  diržu...








ųkart  ji  išgiradau, dar nepanorus  tau  mane  .   -.

Tai  natūralu. Kitaip  ir  Don Kichotų  neatsirast, bet dabar , Pranuci, jū reikia, kaip niekada greičiau, Kod  dan  jautis iš  dangaus  žeėmės  reikalais  užsiiminėja,


Palauk, palau... Bet  iš  kyr tai,,
Taip jau  atsitinka- kai  tik  nukrenta  nuo tavo plunksno rašalas, ney  tai  pro  mano  burna,,, Kalbi  apie   telepatika su  Vidiniu. Galbš  ši  mudviejų  kalna ir  yra  telepationos  kalba Ir  gidime  me  ja  ne  ausimi, O ir  raide  tariame  ne   porma o kaip popierius..
Tu  apie  ką,,,

0

246

2. Pražydo lelija

(tęsinys)

Oi, ačiū, ačiū, vėl matau
tarp debesėlių properšoj dangaus
pražydo lelija...

Broleliai  mano
Debesys  balti
Gražu, kad taip aukštai
Dangus jus kelia.
Kol  jūs tokie, dar vis tikiu –
Į pasakų pilis sugrįš karaliai
Ir skambtelės Merkinė aukso varpeliu.

Dievų bijau
tik nežinau, kodėl:
vaidenas gal, gal sapnavau,
kad jie ne kartą jau apgavę žaltį,
gesino aukurus 
Ir ąžuolynus pustė pelenais,
Jei gebate,  prašau,
Ir už mane paklauskit
Kas  tu, Lemtie;
Ir  kaip  tave pašaukti
į  atmintį, į laiką esantį
užmarštimi neužgesinus būto..

I krantą vieną, ir į kitą
į visą  pakraštį,
apvaikščiotą mišku
Atsiremiu, kad  kuo plačiau
galėčiau  vaizdą pamatyti.

Ne saulė šviečia  properšoje debesų.
Tai žydi brolių lelija---
Kaip  atsiminti jų vardus,
Išgirsti raitelį,
jo klausiant į Merkinę kelio...

0

247

3. Pražydo lelija
....Tai žydi brolių lelija ---
Kaip  atsiminti jų vardus,
Išgirsti raitelį,
jo klausiant į Merkinę kelio...

Kuomet  dangus  sudunda  griaustiniu
ir debesys žemi aptemsta,
nebūna taip, kad
kaip bažnyčia šaukčiausi maldos,
žegnonės kryžiumi pasaugočiau save,
prašyčiausi pasigailėti

Labiau atrodo – vėl jauna
audrota, kad lengviau į ranką
imti kalaviją, 
kartu su broliais žirgą pabalnoti
tarytumei – ne moteris,
tarytum – vyras.
Kas  pasakys, kad  negebėjau būti juo?

Jums iš  tiesų sakau –
į vyrą lydžiausi ugny
ir  mokiausi kartu su jais drąsos
piliakalniais apgindama Merkinę
Galbūt todėl ir pasiliko  taip –
kažkas mane Gelovine
kažkas Geloviniu vadina.//

Ir vis dėlto,
kai praperšose debesų
pražysta lelija
ne kalaviją paimu į ranką;
į ranką paimu leliją –.
gimdyti noriu, panašius į brolius,
bet  kai  žinai
kad tai dievų duota dalia,
netingiu, kaip bažnyčia poteriaut maldas
žegnotis kryžiumi,
parašydama Aukščiausią
Vardan  Merkinės
segu tau prie  krūtinės brolių gėlę
ir vėl te  raiteliai atjos
surasdami visus kelius į ją...

0

248

4. Pražydo lelija

Nepaisyti  savęs
turbūt jau laiko nebelieka,
bet, ačiū, kad ir šitiek nežinau
Kuomet padangę debesys užgriūva
ne  aš prie  kalno;
kalnas eina prie manęs...
Bevardė jam.
Esą, ,jis, Ledas, tėvas mano
O  aš – galbūt sūnus
galbūt dukra
ir glosto motinos ranka 

Peizaže, atsibusk
Juk šitaip būt negali.
Nebent, jeigu poezijos
Nors  trupinėlis dar išliko širdyje

Užspaudžia žodį ašara aukšta
Argi svarbu, kaip man  atrodanti  ranka
Imu, paglostau  ir  žinau –
Motulės  vardas Šiaurė

Gražu, kai atmintį dievai pasaugo.
Dar įstabiau, kai  neaptemsta užmarštim tėvai

Dėkoju  tau, poezijos mažyti trupinėli,
ir patikiu, kad  per  tave
dar atsiminsiu daug...

0

249

Kai pajauti,
kad jau gali nebūti,
nei nuoskaudų dėl to,
nei nerimo,
Kad  šitaip  atsitiko
Kažkas  nežinomo
Tačiau labai svarbaus
išeina   iš  lemties
o vietoje savęs
Nei dievo,  nei  šėtono  nepalikęs

Kai  katastrofopos  laikas  jau  atlėgęs buvo
Negreit  atsiminiau
Kad net  eilėraščius  rašiau
Burnoj  kaip akmenėlis nugulė liežuvis
Ir aušo  protas
Kai rydebs  diena
Į dargaba  iįkritusi.

Na ką gi,
Regisi  grįžtu  atgal
Girdėti kai aplink visi  meluoja
Ir aš kartu su  jais
Tačiau  šįkart  labiau nelaimėlis
Kad  džiaugtis  dar  labiau  nebegebėsiu
-----------------------------------

Vartotojas (-a): nei_sis_nei_tas Sukurta: 2016-08-27 21:56:25

Prasmingiausias paskutinis Nežinomojo pašvilpavimas.
Netylėki, varnai,
Netylėk pušele ir žalty,
Ir tu, Tamošiau,  netylėk,...
nes reikia... Viešpatie, kaip reikia
Turėti  žmogui Pradžią  krašto
Nuo lopšio žiūrintį jam į akis.

Visas kūrinys geras su paslėpta potekste.

0

250

http://klriai.mybb.ru/

0


Вы здесь » Trys pelėdos » SCENARIJUS TRISPALVEI » Ruošiantis Lietuvos valstybės atkūrimo (2018, vasario 16 d) metinėms